Jak investovat do nemovitostí

Pokud jste někdy měli pronajímatele, pravděpodobně ani ve snu nenapadlo, že je: Fielding jména na přerostlých brouků a přetékající toalety nevypadá jako nejvíce okouzlující práci. Ale hotovo, investice do nemovitostí mohou být lukrativní, pokud nejsou nápadné.

Může pomoci rozšířit stávající investiční portfolio a být dalším zdrojem příjmů. A není vždy nutné se objevit pokaždé, když zavolá nájemce. Problémem je, že mnoho nových investorů neví, kde a jak investovat do nemovitostí. Takže zde je pět možností, které se pohybují od nízké údržby až po vysokou.

Stále rostoucí trh

To přivádí HGTV k životu: kupují podhodnocený dům, který potřebuje malou lásku, co nejlevněji ho renovuje a pak ho prodává za účelem zisku. Strategie je trochu těžší než to vypadá v televizi. Existuje větší riziko, protože tolik matematiky za převrácením vyžaduje velmi přesný odhad nákladů na opravu, což není snadné, „říká Meyer. Jeho návrh: Najděte zkušeného partnera. Možná máte kapitál nebo čas přispívat, ale najdete dodavatele, který je dobrý na odhad nákladů nebo řízení projektu, „říká.

Dalším rizikem vyděračů je to, že čím déle držíte majetek, tím méně peněz děláte, protože zaplatíte hypotéku, aniž byste získali příjem. Toto riziko můžete snížit tím, že zůstanete v domě, zatímco ho opravíte. To funguje tak dlouho, dokud jsou většina aktualizací kosmetická a nevadí vám trochu prachu.

Skvělá investiční příležitost

Pokud jste obeznámeni se společnostmi jako Prosper a LendingClub, které propojují dlužníky s investory, kteří jsou ochotni půjčit peníze na různé osobní potřeby, jako například: Pro svatbu nebo domácí rekonstrukci pochopíte, že online investice do nemovitostí se provádějí v oblasti nemovitostí.

Tyto platformy spojují developery s investory, kteří chtějí financovat projekty buď prostřednictvím dluhu, nebo vlastního kapitálu. Investoři doufají, že budou mít měsíční nebo čtvrtletní výplaty, pokud vyhradí značné riziko a zaplatí platbu platformě. Stejně jako mnoho investic do nemovitostí jsou to spekulativní a nelikvidní – nemůžete je vypouštět tak snadno, jak můžete obchodovat s akciemi.

Blikač je, že můžete vydělat peníze, abyste vydělali peníze. Mnohé z těchto platforem jsou přístupné pouze pro akreditované investory definuje Komise pro cenné papíry as těmi, kteří každý získal v posledních dvou letech příjmem více než $ 200,000 ($ 300,000 s manželkou) nebo čisté hodnotě $ 1 milion nebo více bez primárního bydliště. Alternativy pro ty, kteří nemohou splnit tento požadavek, jsou Fundrise a RealtyMogul.