Co jsou partnerské dohody?

Když se mluví o dohodách partnerů, není vždy dostatek jasnosti, jelikož při tomto rozhovoru se objevují zmateky. V tomto pořadí myšlenek musíme začít tím, že určíme, co se hledá tím, že se dohodne něco v podnikatelském prostředí. Zde jsou vlastnosti jednotlivých typů smluv stávajících partnerů, aby bylo mnohem jednodušší, aby se rozhodl, jak jeho ústavy, způsoby, jak spustit nebo co je nejvhodnější, jak je to vhodné.

Typy partnerských smluv, které existují

  • Seed Stage – Jedná se o projekt, v němž je nezbytné podepsat pakt partnery s cílem dosáhnout dohody, pokud jsou pravidla, nebo, jak práce na projektu jsou stanoveny, proč musí signatáři vyhovět. Obvykle jsou před založením společnosti podepsány.

  • Počáteční fáze – Jedná se o smlouvu podepsanou okamžitě po založení společností. Klíčem je zahrnout klauzule, které by zabránily situacím, kdy by společnost nemluvila nebo zablokovala. Stejně tak je klíčové, aby investoři byli vzati v úvahu za účelem doplnění kontrolních klauzulí, které mohou být ekonomické, přetahovat nebo slepovat.

  • Akcelerátor nebo inkubátor – Je ideální pro regulaci vztahu mezi podnikatelským týmem a akcelerátorem nebo inkubátorem. Stejně tak je zásadní pro regulaci procenta společnosti, která bude mít akcelerátor nebo inkubátor.

  • Pakt spolupracuje s učitelem – Někdy je mentor od začátku, že bude dluží nějakou poradenských služeb, takže můžete přiřadit menšinu ve společnosti.

  • Crowdfunding – je stejně pohodlné a navrhl, jestli to získal investici přes módu crowdfunding nebo crowequity, proč by mělo být provedeno kompaktní partnerů, kde je možné regulovat způsob, jakým budou vstoupit do společnosti. Stejně tak mohou být vyžadována určitá ochranná doložka, která může mít například hospodářský nebo kontrolní charakter. Posláním v tomto případě je zaručit bezpečnost obdržené investice.

  • Growth Stage – V případě, že společnost nebo společnost, na kterém mluvíme již udělal kolo financování, je velmi důležité, aby v souladu s smluvního partnera, kde budou potřebné pro vytvoření každé z podmínek pro investice.

Závěrem lze v závislosti na konkrétním případu zvolit typ partnerské smlouvy.